Produkcija

Faneruotos durys – tai skydinės durys (aklinos arba stiklintos, lygios arba profiliuotos), kurių paviršius papildomai padengtas įvairių rūšių medienos lukštu (ąžuolo, buko, klevo, raudonmedžio, beržo, vyšnios ir kt.).

Jo storis yra nuo 0,6 iki 1,5 mm. Lukštas prie HDF plokštės pagrindo klijuojamas šalto preso pagalba naudojant aukštos kokybės drėgmei atsparius klijus (D3 klasės). Be tradicinių faneruočių duris galima dengti egzotiškų medžių ar šaknų lukštu, o panaudojant beicus ar baliklius, galima durims suteikti bet kokį atspalvį. Faneruotos durys lakuojamos Milessi firmos pusiau matiniu (matiniu) laku. Durų stakta gaminama iš MDF ploksčių ir užfaneruojama medienos lukštu.
Šio tipo durys yra daugelio dizainų, su įvairiais elementais. Durų varčia gali būti su užlaida ar be jos. Durims su stiklu naudojami įvairiausių raštų stiklai arba vitražai.
Šių durų labai įvairus dizainas, todėl parinkus norimą medžio lukštą, galima pritaikyti praktiškai prie bet kokio interjero.

STANDARTINIAI MATMENYS: (plotis x aukštis x storis)
Su stakta: 680x2080x80 780x2080x80 880x2080x80 980x2080x80
Galime pagaminti ir nestandartinių matmenų duris, pagal Jūsų sukurtą modelį ar reikalingus išmatavimus.

Durų komplektas:
Faneruota durų stakta su faneruotais kantais ir tarpine.
Įkaltuojami SPS firmos įvairių atspalvių lankstai.
ABLOY firmos spragtukai ir spynos.

Faneruotos durys gali būti pagamintos bei parduodamos atskirais elementais.
Gamybos procese naudojama išskirtinė technologija, todėl durys neišsikreipia, nekeičia savo geometrinės formos. Kiekvienos durys gaminamos tik pagal individualius kliento pateiktus matmenis.
Gaminama keliasdešimt įvairaus dizaino durų modelių. Jų dizainas gali būti pakoreguotas pagal užsakovo pageidavimą.
Mūsų durys puošia daugelį Lietuvos gyventojų butų, namų, verslo patalpų bei visuomeninių pastatų.